Eşinizin veya Sevgilinizin Sizi Aldatıp Aldatmadığını Nasıl Anlarsınız?

Eşim veya sevgilim beni aldatıyor, aldattığını hissediyorum ama tam olarak emin değilim. Beni aldatıp aldatmadığını nasıl anlayabilirim. İhanetin belirtileri nelerdir? Aldatan erkekler ve kadınlar kendini nasıl belli eder? Yalan söyleyen ve aldatan kadın, erkeği tavırlarından ve çelişkili ifadelerinden anlayabilirsiniz.

Aldatan insanlar nasıl haraket eder?

Aldatıldığınızı tespit etmek aslında zordur. Öncelikle kesinlikle bir şeylerden emin olmanız gerekir. Eşinizi suçlamadan önce bir takım delillere ulaşmanız ve emin olmanız gerekir. Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız o güne kadar ki bütün davranışlarını gözden geçirmeniz gerekir. Aldatan eşlerde genellikle büyük değişimler gözlemlenir, bambaşka bir kişiliğe veya imaja bürünebilirler.

İlk ve en önemli belirti telefonları ile ilgili olur. Önceden ortalık yere bıraktıkları telefonlarını göz önünden kaldırır ve birlikteyken mümkün olduğunca az kullanır. Telefonuna bakmanıza müsade etmez, bir şekilde telefonuna baksanız bile artık telefonda tuş kilidi vardır, telefonun zil sesi kapatılmış, tüm mesajlar ve arama geçmişi silinmiştir. Tabiki bunlar analiz ederken önceki davranışların ve şimdiki davranışlarını karşılaştırmanız gerekir.
Aldatan eşler veya sevgililer bir anda kendilerine bakmaya başlarlar. Mesela önceden parfüm kullanmaz ama artık kullanmaya başlar. Giyim tarzı değişmiş olabilir. Eğer eşiniz veya sevgiliniz orta yaş üzerindeyse daha genç gözükmek için çeşitli köklü değişiklikleri size sormadan, fikrini almadan yapacaktır.
Altadan eşlerdeki en büyük değişimde yatakta olur. Yatakta eskisi gibi değildir artık çünkü size harcağını enerjsini artık bir başkasına harcamıştır. Yataktaki birlikteğiniz sadece olsun diye olan birliktelik halini alır.
Aldatma belirtilerine; aradaığınızda telefonlara cevap vermeme, geç geri dönme, gereksiz asabiyet ve soğuklukta eklenebilir. Ama bunların hepsi olduğu halde sizi aldatmaıyor olabilir. Aldatılıp aldatılmadığınızı anlamanın en kolay ve kesin yolu teknolojiden yararlanarak telefon takip programları kullanmakttır. Eşinizin veya sevgilinizin telefonuna yükleyeceğiniz küçük bir telefon dinleme programı ile onun nerede ne yaptığını casus telefon dinleme programının özelliklerini kullanarak anlayabilirsiniz. Bu programda ortam dinlemesi, telefon dinlemesi, arama geçmisini görme, whatsapp konuşmalarını görme gibi daha bir çok özellik bulunmaktadır. Bu yazının yayınladığı site E-casusu.com u inceleyip daha detaylı bilgi edilebilirsiniz.Yazar: ecasus
10 Gün Ücretsiz Deneme E-CASUSU.COM WhatsApp Telefon Eş Takip Casus Telefon Yazılım Telefon Dinleme Programları Başkasının Whatsapp Mesajlarını Kodsuz Okuma

Bir cevap yazın